MONTÁŽ DÍLŮ A STAVBA ZÁVODNÍCH AUT

Ke všem námi dodávaným produktům nabízíme odbornou montáž zkušenými odborníky na danou oblast v naší nebo smluvní dílně, které máme v Čechách i na Moravě. Nabízíme i kompletní realizaci nebo jen konzultantskou činnost při stavbě závodních speciálů a přestavbě sériových vozů na závodní vozy pro rally a závody na okruzích nebo do vrchu. banner_servis-smallPři této činnosti využíváme našich bohatých zkušeností z vlastní účasti na závodech rally a do vrchu, stejně jako spolupráce s předními týmy účastnícími se Mistrovství ČR, Evropy a šampionátů ERC a WRC, ale i dálkových soutěží typu DAKAR, nebo vytrvalostních okruhových závodů 24H a také s profesionálními úpravci ve Velké Británii a Itálii. V případě jakékoli nejasnosti se nestydíme obrátit na odborné specialisty na danou oblast ze strany výrobce, továrních týmů nebo sportovních autorit.

Stavba závodního vozu může probíhat v několika úrovních přímo ovlivňujících finanční náročnost přestavby. Vozidlo lze postavit na základní výkonnostní úrovni pouze splňující bezpečnostní předpisy FIA, nebo naopak plně využít možností homologačního listu FIA a instalovat všechny výkonnostní prvky a postavit tak maximálně konkurenceschopné auto. Pokud majitel s autem neplánuje účast na podnicích omezených předpisy FIA, můžeme nabídnout ekonomičtější alternativy dílů nebo naopak nekompromisní řešení ve formě těch nejvýkonnějších dílů neomezených homologačními limity.

Díky vlastním zkušenostem a úzké spolupráci s několika specialisty dokážeme nabídnout na špičkové úrovni stavby vozů Subaru, Mitsubishi, BMW, Porsche, Corvette, Mustang, Peugeot a Citroën, Alfa Romeo, Ford, Honda, Nissan, Opel, Renault, koncern VAG a dalších. K zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně a snažíme se maximálně vyhovět jeho požadavkům a možnostem.

Facebook