NÁVRH A REALIZACE TÝMOVÉHO DESIGNU

Nabízíme kompletní zpracování týmového designu. Tj. od prvotních konzultací, přes grafický návrh a případné vizualizace až po realizaci. To se týká všech oblastí, se kterými se závodník může potkat, ať už se jedná o závodní auto, kombinézu, design01přilbu, kombinézy pro mechaniky, týmové oblečení, servisní stany, zábrany, podlahové plachty, reklamní bannery, doprovodné automobily, ale i internetové stránky, facebookové profily a další sociální media a tiskoviny jako jsou podpisové karty, plakáty, kalendáře, ročenky apod. Individuální design lze řešit na kteroukoliv položku samostatně. Nejlepší dojem však na fanoušky i obchodní partnery vždy udělá pouze ucelená koncepce a sladění všech prvků vizuální identity. Proto i v případě omezeného rozpočtu doporučujeme v případě designu odpovědně plánovat, zpracovat hned na začátku ucelenou grafickou koncepci a té se následně držet při realizaci jednotlivých prvků.

I v oblasti nehořlavého homologovaného oblečení pro jezdce se specializujeme na zakázkovou výrobu a nabízíme tak nejširší nabídku zakázkových produktů, kde je možné plně respektovat grafický návrh, jako jsou kombinézy s vyšívanými logy nebo celobarevným potiskem, rukavice v individuálních barvách s grafickým potiskem, boty v individuálních barvách s vyšívanými logy, barevné nehořlavé spodní prádlo s potiskem, atd

V oblasti designu nabízíme i tvorbu samostatných grafických návrhů a vizualizací bez následné praktické realizace, kterou si případně klient řeší individuálně, nebo i samostatnou realizaci polepů a dalších produktů z grafických návrhů dodaných klientem, což je častá praxe zejména u větších sponzorů se zpracovaným grafickým manuálem. Při realizaci polepů automobilů pracujeme jak s tištěnou celobarevnou grafikou, tak s řezanou grafikou ze všech druhů folií, včetně metalických a strukturovaných. Realizace polepů automobilů probíhají kvůli snadné dostupnosti pro všechny naše klienty v blízkosti obou našich pracovišť, tedy jak ve Zlínském kraji, tak v Praze.

Facebook