EIBACH • SPORTOVNÍ PRUŽINY A STABILIZÁTORY

ico-eibachFirmu založil již v roce 1951 Heinrich Eibach, od roku 1967 ji vede jeho syn Wilfried a i nadále holding spravuje jako rodinnou firmu s jedinými dvěma dalšími podílníky, kterými jsou jeho syn Ralph a dcera Swantje.

Dnes má společnost vlastní pobočky a továrny v Německu, USA, Velké Británii, Japonsku, Austrálii, Jižní Africe a Číně a oficiální distributory v 80 dalších zemích.Eibach je světově uznávaným leaderem v oblasti nejkvalitnějších sportovních podvozkových komponent a speciálních pružin.

Filozofii firmy nejlépe charakterizuje její vlastní slogan „The will to win“, neboli „vůle vítězit“. Filozofie, která firmu nutí denně překonávat samu sebe. Filozofie, která zajišťuje zákazníkům z řad vývojářů Formule 1, profesionálům z teamů WRC, DTM, NASCAR, předním tuningovým firmám i zákazníkům v běžném provozu, že produkty, technologie a služby firmy Eibach nejsou nejkvalitnější pouhou náhodou.

img_eibach-prokit

Jednoznačně nejprodávanější produkt firmy Eibach. První volba fanoušků motorsportu na celém světě. Osvědčené pružiny Eibach Pro-Kit jsou ideálním řešením pro Váš sériový vůz. Vylepšují ovládání vozu a minimalizují nadměrnou vzdálenost mezi koly a blatníky a zajišťují tak sportovní vzhled. Pružiny Eibach Pro-Kit snižují těžiště Vašeho vozu až o 40mm a omezují naklánění vozu při rozjezdu, brzdění a při průjezdu zatáček. V kombinaci s vhodnými koly a pneumatikami jsou zárukou úspěchu pro optimální výkon. Pružiny Eibach Pro-Kit byly inženýry a testovacími jezdci konstruovány tak, aby díky progresívní charakteristice pérování poskytovaly kombinaci sportovního vzhledu a jízdního výkonu bez omezení bezpečnosti a jízdního komfortu. Pružiny Pro-Kit jsou dodávány rovněž jako kompletní podvozkové sady společně s tlumiči pérování Bilstein (viz nabídka firmy Bilstein).

img_eibach-sportline

Eibach Sportline jsou extrémně sportovní pružiny, určené speciálně pro nadšené fanoušky motorsportu, kteří požadují v běžném provozu výkony závodních vozů a to s minimálním vlivem na ztrátu komfortu a jízdních vlastností. Pružiny Sportline jsou vyráběny se stejnou pečlivostí, jako pružiny Pro-Kit. Zajišťují vyhraněnou jízdní dynamiku díky zvlášť sportovnímu snížení těžiště vozu až o 50mm a precizně navrženému progresivnímu vinutí pružin a omezují naklánění vozu při rozjezdu, brzdění a při průjezdu zatáček. V kombinaci s moderními velkými koly a pneumatikami docílíte, že Váš vůz bude vypadat stejně fantasticky, jako se bude řídit. Pružiny Sportline jsou dodávány rovněž jako kompletní podvozkové sady společně s tlumiči pérování Bilstein (viz nabídka firmy Bilstein).

img_eibach-antirollkit

Dodejte svému vozu „třešničku na dortu“ ve formě sportovního stabilizátoru Eibach Anti-Roll-Kit. Vedle základního kamene zlepšování jízdních vlastností, kterým jsou sportovní pružiny a tlumiče, nabízí sportovní stabilizátory možnost jemně vyladit chování vozu. Sportovní stabilizátory Eibach minimalizují rozdíl zatížení vnějšího a vnitřního kola, omezují díky vyšší pevnosti naklánění karoserie v zatáčkách a krizových situacích a pozitivně ovlivňují nedotáčivost respektive přetáčivost vozu a tím zajišťují lepší stabilitu. Výsledkem je lepší ovládání vozu a silnější přilnavost k vozovce v každé sportovní pozici bez ztráty komfortu pérování. Stabilizátory Eibach Anti-Roll-Kit jsou pro dosažení perfektního výkonu vyrobeny z vysoce odolné letecké oceli ohýbané za studena a povrchově ošetřeny odolným práškovým lakem. Součástí dodávky je i montážní materiál.

Facebook