ESHOP ZAVODNIAUTA.CZ

Díky dlouholetým zkušenostem je prioritou firmy MK-RACING poskytovat rozsáhlou podporu a poradenství při výběru auta nebo dílů a vybavení pro motorsport. Vaše požadavky s Vámi rádi projednáme osobně v naší kanceláři, nebo přímo na závodech v našem prodejním a servisním stanu. Pro ty z Vás, kteří jste odborníky a víte přesně, co chcete a preferujete rychlý nákup pomocí Vašeho počítače, jsme nyní otevřeli nový internetový obchod.

Nabídka internetového obchodu sice z velké části kopíruje naši běžnou nabídku, přesto se částečně liší. Při výběru produktů pro internetový obchod totiž dbáme na to, aby nabídka byla přehledná a srozumitelná, vybrané produkty vyzkoušené a spolehlivé a především s garantovanou a rychlou dostupností. Nově tak přímo v našem obchodě najdete i rozšířenou nabídku produktů od značek, jichž nejsme oficiálními dovozci, ale máme s konkrétním produktem dobrou zkušenost a můžeme ho doporučit.

Naopak i nadále bude existovat určitá skupina vysoce specializovaných dílů, které vyžadují při nákupu odbornou asistenci a nebude je tedy možné objednat prostřednictvím internetového obchodu, ale pouze osobním jednáním. Sortiment v internetovém obchodě budeme neustále rozšiřovat podle potřeb a požadavků našich zákazníků. Pokud v nabídce internetového obchodu nenajdete produkt, který hledáte, nebo požadovaný produkt nebude uveden v aplikaci na Váš vůz, neváhejte nás prosím kontaktovat s konkrétním požadavkem a my se budeme snažit Vám v odpovídajícím čase požadovaný výrobek zajistit. Přejeme Vám příjemný nákup!

.

ico_eshop

Facebook