MISHIMOTO • ZÁVODNÍ HLINÍKOVÉ CHLADIČE

ico-mishimotoAmerická společnost Mishimoto byla založena v roce 2003 s cílem uvést na trh jedinečné systémy chlazení motorů pro závodní účely i běžný provoz v klimaticky specifických zemích. K tomu firmě pomáhá tým inženýrů, automobilových nadšenců s více než desetiletými zkušenostmi v oboru automobilového chlazení, kteří neustále tvrdě pracují na vývoji nových a nových vysoce kvalitních produktů a zároveň zajišťují bezkonkurenční zákaznickou podporu. Vývojové oddělení je vybaveno nejmodernějšími technologiemi, jako například měřícím 3D ramenem ROMER Arm nebo technologiemi pro rapid-prototyping (3D tisk). Tyto technologie umožňují maximální zkrácení prodlevy mezi uvedením nového automobilu na trh a vyvinutím závodního chladiče Mishimoto.

Každý produkt je pečlivě navržen a prověřen tak, aby umožňoval bezproblémovou instalaci místo originálního řešení, bez ohledu na to, zda se jedná o závodní chladič, hliníkové chladičové stěny, silikonové hadice, olejové chladiče, termostaty, nádoby na zachytávání oleje nebo cokoli jiného. Vysokou kvalitu zabezpečuje použití těch nejlepších materiálů a úzkostlivé dodržování nejpřísnějších norem. Každý chladič před expedicí podstupuje opakovanou tlakovou zkoušku. Není to však pouze kvalita a výkon, co dělá chladiče a ostatní produkty Mishimoto výjimečnými. Perfektní zpracování chladičů z leštěného hliníku s čistými TIG sváry, doplněné o silikonové hadice té správné barvy, posune design vašeho motorového prostoru do nové dimenze.

Závodní hliníkové chladiče americké firmy Mishimoto jsou celosvětově uznávaným pojmem. Speciální konstrukce společně s hliníkovými koncovými nádobkami zajišťuje až o 30% účinnější chlazení, extrémně dlouhou životnost a odolnost proti nárazům. Speciální vysokotlaké víčko udrží tlak až 1,3bar. Mishimoto navíc poskytuje na všechny chladiče doživotní záruku (při splnění podmínek), která zahrnuje nejen výměnu zboží u vadného výrobku, ale rovněž u výrobku poškozeného při dopravní nehodě! Snaží se tak dokázat, že za kvalitou a odolností svých produktů si 100% stojí a přesvědčit zákazníky, že investovat do kvality Mishimoto se vyplatí!

img_mishimoto-chladice

Závodní hliníkové chladiče Mishimoto jsou ideální náhradou za Váš sériový chladič zejména tehdy, pokud chcete zvýšit výkon a životnost motoru. Speciální konstrukce společně s hliníkovými koncovými nádobkami zajišťuje až o 30% účinnější chlazení, extrémně dlouhou životnost a odolnost proti nárazům. Speciální vysokotlaké víčko udrží tlak až 1,3bar. Velmi důležitou součástí při nákupu produktů Mishimoto je doživotní záruka a dokonce možnost výměny chladiče poškozeného při nehodě za nový zdarma (při splnění podmínek výrobce).

img_mishimoto-sahary

Ventilátory Mishimoto obsahují 2 produktové řady: řadu Slim Line a Race Line. Řada Slim Line klade důraz na tenký design, který i tak poskytuje účinnější chlazení nežli standardní, sériové ventilátory. Ventilátory řady Race Line disponují robustnější konstrukcí a poskytují dostatečné chlazení pro ty nejvýkonnější motory. Sahary od společnosti Mishimoto pak výrazně zefektivňují chlazení motoru a následně celkový výkon Vašeho vozu. Jsou navíc výrazně lehčí nežli standardní, sériové sahary, prodlužují životnost motoru, dodávají více vzduchu do chladiče a zároveň odvádějí přebytečné teplo z motoru. Doživotní záruka je samozřejmostí.

img_mishimoto-intercooler

Intercoolery od společnosti Mishimoto se vyznačují vysokou výkonností, kvalitním zpracováním, snadnou aplikací a v neposlední řadě také svou elegancí. Zlepšují chlazení vzduchu proudícího do motoru a tím také zvyšují výkon vozu. Jsou vařeny metodou TIG za použití nejkvalitnějšího hliníku. Doživotní záruka.

img_mishimoto-hadice

Silikonové hadice Mishimoto slouží k přímé výměně za originální gumové hadice. Hadice jsou vyrobeny z 2-vrstvého materiálu, který kombinuje vysoce kvalitní silikon a tepelně-odolná vlákna. Tato kombinace zajišťuje efektivní chladící účinek, vyšší odolnost vůči tlaku a delší životnost. Nabídka zahrnuje různá barevná provedení hadic (černá, červená, modrá). Nabídku silikonových hadic doplňují alu trubky Mishimoto, které se pyšní svou lehkostí a pevností. Jsou vyrobeny z hliníkové slitiny a slouží k výměně za originální hadice.

img_mishimoto-olej

Olejové chladiče se používají jak k chlazení motorového oleje, tak k chlazení převodového oleje. U motorového oleje je důvodem k instalaci chladiče zamezení zadření motoru vlivem přehřátí oleje. U převodového oleje je důvodem k instalaci chladiče záměr zamezit vysokým teplotám kvůli nadměrné tepelné roztažnosti ozubených kol, nadměrnému tření a následnému rychlému opotřebení soukolí. Týká se to jak převodovek, tak diferenciálů nebo hřebenů řízení a posilovačů. Tyto komponenty se pyšní doživotní zárukou. V nabídce dále najdete příslušenství olejových chladičů, které zahrnuje adaptéry, náhradní termostaty, držáky pro lepší vedení hadic, montážní sadu pro instalaci olejového chladiče, nerezové opletené hadice či banja.

img_mishimoto-filtry

Sportovní sání od společnosti Mishimoto byla dlouze navrhována, testována a laděna tak, aby zajistila lepší přívod chladného vzduchu do motoru a navýšila tak výkon i kroutící moment Vašeho vozu. Velmi důležitou součástí nabídky je doživotní záruka. Tato záruka se nevztahuje na filtr.

img_mishimoto-prislusenstvi

Závodní termostaty Mishimoto výrazně snižují teplotu u upravovaných a přeplňovaných motorů. Otevírají se při nižší teplotě nežli termostaty sériové, což znamená, že kapalina prochází dříve skrze motor a dochází tak k lepšímu ochlazování motoru. Ve výsledku udržují motory při nižších teplotách. Doživotní záruka.

Facebook