LIFE-LINE • NEJMODERNĚJŠÍ HASÍCÍ SYSTÉMY

ico-lifelineBritská firma Lifeline byla založena v roce 1982 a stala se brzy světovým leaderem v oblasti požární ochrany a bezpečnosti v motorsportu. Investice do odborníků, vývojových prostředků a vlastních výrobních technologií umožňuje firmě nabízet zákazníkům ty nejkvalitnější, nejefektivnější a nejmodernější bezpečnostní produkty na světě. Stejné, jaké používají mistři světa v mnoha kategoriích motorsportu.

Firma Lifeline nabízí moderní hasící přístroje a hasící systémy pro motorsport založené na ekologických hasících látkách Zero2000, Zero360 a Zero ZERO. Zatímco Zero2000 představuje lehké pěnové hasivo známé také pod označením AFFF, Zero360 představuje zcela odlišný způsob hašení pomocí stlačeného plynu DuPont FE36 nebo 3M Novec 1230. Zero360 a jeho derivát se speciálními tryskami ZeroZERO jsou nejmodernější a nejlehčí hasící systémy na světě. Všechny produktové řady jsou opatřeny homologací FIA pro mezinárodní automobilové závody, lze je však využít i v dalších oblastech, jako je autodoprava, taxislužby, vlaky, autobusy, nebo i ve speciálních armádních vozidlech.

V nabídce firmy Lifeline nesmíme zapomenout ani na další bezpečnostní produkty, jakými jsou FIA-homologované obložení bezpečnostních rámů, rychlospojky volantu, brzdová světla pro formulové vozy, atd.

CENÍK KE STAŽENÍ

Hasící systémy a příslušenství: lifeline-systemy.pdf
Bezpečnostní vybavení: lifeline-bezpecnost.pdf

img_lifeline-systemy

Kompletní sady hasících systémů obsahující vše potřebné k instalaci do automobilu, tj. lahev s hasivem, držák, trubky, konektory, rozdvojky, trysky, ovládací táhla, případně ovládací elektronické boxy. Hasící systémy Lifeline jsou nabízeny v řadách Zero2000 s pěnovým hasivem AFFF, Zero360 s hasivem ve formě stlačeného plynu DuPont FE36 nebo 3M Novec 1230 umožňujícím hašení i v nepřístupných koutech motorového prostoru a stejné efektivnosti při menším objemu hasiva. To umožňuje použití pouze 3kg lahve Zero360 místo 4-l lahve Zero2000 a pouze 2,25kg lahve Zero360 nebo dokonce pouze 1,5kg lahve ZeroZERO místo 3,12-l lahve Zero2000. Nabídka zahrnuje i cenově výhodné balíčky obsahující kompletní systém (v hliníkovém provedení) a ruční hasící přístroj.

img_lifeline-rucni

Nabídka firmy Lifeline obsahuje širokou paletu ručních hasících přístrojů, od efektních barevně eloxovaných práškových přístrojů pro tuning a běžný provoz bez homologace FIA, přes několik FIA homologovaných modelů Zero2000 s AFFF plnivem až po špičkové FIA homologované přístroje řady Zero360 plněné stlačeným plynem.

img_lifeline-bezpecnost

Lifeline nabízí vedle špičkových hasících systémů i širokou řadu vysoce kvalitních bezpečnostních doplňků dle požadavků FIA, mezi jinými nejkvalitnější bezpečnostní rychlospojky volantu v několika provedeních včetně modelu s elektronickým konektorem, LED světlo do deště pro formulové vozy nebo nejširší nabídka rozměrů bezpečnostního obložení ochraného rámu s FIA homologací.

Plnění a revize přístrojů Life-Line a Sparco/Sabelt – Life-line

Jako autorizovaný servisní partner firmy Lifeline nabízíme servis všech přístrojů Lifeline, jejich kontrolu a plnění, výměnu poškozených součástek apod. Součástí provedených prací je pochopitelně i vylepení kontrolního štítku a prodloužení životnosti přístrojů na další období. Výrobce (a FIA předpisy) předepisují pravidelné kontroly (tj. vypuštění a opětovné naplnění!) hasících přístrojů každé 2 roky a nelze je vynechat, ani provést v neautorizovaném servisním středisku, jinak homologace přístroje okamžitě pozbývá platnosti. Tuto službu poskytujeme i na hasící přístroje SPARCO a SABELT, vyráběné firmou Lifeline.

Facebook