GALUPPO – Kombinézy šité na míru

ico-galuppoŠpanělská firma Galuppo Racewear byla založena již v roce 1984 jako první španělský výrobce specializující se na design a výrobu oblečení pro automobilový sport a karting v souladu s homologačními předpisy FIA a CIK-FIA a to nejen pro samotné jezdce, ale také pro mechaniky a další členy závodního týmu. Široká produktová řada nabízí jak cenově dostupné produkty pro začínající jezdce, tak špičkové produkty pro profesionály.

Nejdůležitější výhodou proti konkurenci je výroba všech, tedy i těch nejlevnějších, kombinéz na zakázku bez příplatku a to jak ve smyslu velikostním, tak v možnosti specifikace barev. Kombinézy jsou oproti konkurenci vyráběny ve velmi krátkých termínech. Nejnovější homologace FIA8856-2000 a CIK Level 1 nebo 2 jsou samozřejmostí.

O kvalitě produktů Galuppo svědčí fakt, že jste měli možnost je vidět na nejvyšších příčkách ve všech odvětvích automobilového sportu na takových jezdcích, jakými jsou například jezdci Marcus Grönholm, Francois Duval, Didier Auriol, Juha Kankkunen, Carlos Sainz, Nasser Al-Attiyah, Ander Vilarino (NASCAR), James Nash (WTCC), Franz Engstler (WTCC), Václav Pech, Miroslav Jakeš, Jaromír Tarabus, Jaromír Tomaštík nebo Martin Vlček a mnoho dalších.

Facebook