FASTIME • HODINKY PRO RALLY NAVIGÁTORY

ico-fastimeZakladatel společnosti FASTIME, Robert Thacker, začal pracovat na vývoji prvního prototypu speciálních hodinek pro rally navigátory již v roce 1998, kdy ho oslovil bývalý team manager WRC teamů TOYOTA a PRODRIVE SUBARU George Donaldson. Společně oslovili skupinu špičkových spolujezdců, mezi nimiž nechyběli např. Nicky Grist (McRae), Robert Reid (Burns), Kaj Lindström (Laukkanen), nebo Denis Giraudet (Auriol) a požádali je o specifikaci požadovaných funkcí. Na základě těchto požadavků byl na trh v roce 2002 uveden první model FASTIME COPILOTE RW1. Hodinky okamžitě s nadšením začali používat všichni spolujezdci továrních teamů té doby, včetně úřadujícího mistra světa Roberta Reida.

V roce 2003 byla vyrobena limitovaná edice 200ks hodinek s červeným rámečkem a podpisem Nickyho Grista. V roce 2004 začaly práce na vývoji modernizované verze, která opět reagovala na připomínky a zkušenosti nejlepších spolujezdců světa a v roce 2006 byl na trh uveden aktuální model FASTIME COPILOTE RW2. Testovacími spolujezdci nového modelu nebyl nikdo jiný než mistři světa z roku 2002 Timo Rautiainen (Grönholm), 2003 Phil Mills (Solberg) a 2004+ Daniel Elena (Loeb). Následně byly na trh uvedeny limitované edice hodinek s podpisy všech mistrů světa 21. století. Jednotlivé modely byly barevně odlišeny tak, jak si je navrhli sami spolujezdci.

V nabídce firmy nesmíme zapomenout ani na širokou nabídku stopek od základních modelů bez paměti až po profesionální modely s pamětí až na 500 kol pro použití např. pro závody na okruzích.

img_fastime-hodinky

Hodinky Fastime RW3 Copilote poskytují všechny měřící funkce, které spolujezdec potřebuje. Navržené Nicky Gristem k jednoduchému nastavení, získávání, čtení, ukládání a vyvolávání dat. Umožňují předspuštění další celé minuty, duální zobrazení, pozastavení zobrazení, uložení až 100 časů RZ, zobrazení denního času v cíli, počítá celkový čas odjetých RZ, jednoduché opravy dle oficiálních měření, a mnoho dalšího…

  • Fastime RW3-GM – černé provedení, rámeček „Gunmetal“
  • Fastime RW3-BK – černé provedení, černý rámeček
  • Fastime RW3-BB – černé provedení, černý rámeček, černý inverzní displej
  • Fastime RW3-WH – černé provedení, bílý rámeček
  • Fastime RW3-YL – černé provedení, žlutý rámeček

img_fastime-stopky

Stopky Fastime zahrnují 3 modelové řady. Základní a nejprodávanější model stopek Fastime 01 s přídavnými funkcemi pro všestranné použití, poté profesionální stopky Fastime 10, které jsou ideální pro okruhové závody a Fastime 14 s multifunkčním displejem, stopkami, zobrazením aktuálního času, funkcí odpočtu (časovačem) a segmentovanou pamětí na 500 naměřených hodnot.

  • Fastime FAST01 – základní model bez paměti, barvy: černá, modrá, červená, žlutá
  • Fastime FAST14 – paměť na 500 časů (ujetých kol), max. do 20hodin – segmentovaná paměť
  • Fastime FAST10 – paměť na 100 časů (ujetých kol) + nejrychleji ujeté kolo
Facebook