MECHANIX • RUKAVICE NEJEN PRO MECHANIKY

ico-mechanixKdyž v roce 1991 americká firma Mechanix Wear při slavném závodu Daytona 500 vyzkoušela první prototyp rukavic Mechanix Original, netušila, jakou revoluci tím způsobí. V té době byste jen těžko hledali mechaniky závodních teamů, kteří by při své práci používali rukavice. Klasické pracovní rukavice typu „jedna velikost pro všechny“ to ani neumožňovala. Ale maximální péče o detail při návrhu a výrobě špičkových pracovních rukavic Mechanix, jejich anatomický tvar, moderní materiály a použité technologie, umožňující pracovat rychleji, bezpečněji a čistěji, způsobily, že za 20 let se situace zcela obrátila a dnes byste jen těžko hledali mechanika závodního teamu, který by nepoužíval pracovní rukavice Mechanix.

Tvar, pocit, funkce, odolnost, kvalita, styl a hodnota. To jsou atributy, na které je brán zřetel při návrhu a výrobě všech rukavic Mechanix, vždy s důrazem na zamýšlené použití. Nezáleží, zda jste mechanikem teamu NASCAR, MotoGP, Formule 1, WRC, nebo domácím kutilem, stavebním technikem, záchranářem, či členem obranných složek. Firma Mechanix Wear má vhodné pracovní rukavice pro všechny. Kdo jednou zkusí pracovat v rukavicích Mechanix Wear, toho již nikdy nenapadne pracovat bez rukavic.

img_mechanix-rukavice

  • Fastfit – Profesionální univerzální pracovní rukavice s výborným citem v prstech a pružným zápěstím pro snadné navlékání a svlékání. Ideální poměr cena/výkon. Vrchní materiál – obousměrně pružný Spandex, Lycra díly mezi prsty, dlaň – umělá kůže Clarino (umožňuje praní v pračce). Zesílení v oblasti ukazováčku a palce pro delší životnost. Barvy: černo/šedá, černo/červená, černo/modrá.
  • Utility – Univerzální pracovní rukavice s výborným citem v prstech a utahováním na suchý zip v zápěstí pro celodenní méně náročnou práci. Vrchní materiál – obousměrně pružný Spandex, strečové díly mezi prsty, dlaň – umělá kůže Dura-Fit (umožňuje praní v pračce).
  • Original – Profesionální univerzální pracovní rukavice s výborným citem v prstech a utahováním na suchý zip v zápěstí pro celodenní práci. Vrchní materiál – obousměrně pružný Spandex, Lycra díly mezi prsty, dlaň – umělá kůže Clarino (umožňuje praní v pračce). Zesílení v oblasti ukazováčku a palce pro delší životnost. Barva: černá, žlutá, červená, modrá.
  • Original 0.5 – Profesionální pracovní rukavice se zvýšeným citem v prstech a utahováním na suchý zip v zápěstí pro celodenní práci s jemnými součástkami. Vrchní materiál – obousměrně pružný Spandex, Lycra díly mezi prsty, dlaň – zjemněná 0.5mm tenká umělá kůže Clarino Septon (umožňuje praní v pračce). Zesílení v oblasti ukazováčku a palce pro delší životnost.
  • Original Vent – Profesionální pracovní rukavice pro horké nebo vlhké pracovní prostředí s perforací pro lepší větrání a omezení pocení a utahováním na suchý zip v zápěstí pro celodenní práci. Vrchní materiál – jednovrstvá odlehčená síťovina, Lycra díly mezi prsty, dlaň – perforovaná umělá kůže Clarino (umožňuje praní v pračce). Zesílení v oblasti ukazováčku a palce pro delší životnost.
  • Original Women – Profesionální univerzální pracovní rukavice s výborným citem v prstech a utahováním na suchý zip v zápěstí pro celodenní práci, specificky tvarované pro dámské ruce. Vrchní materiál – obousměrně pružný Spandex, Lycra díly mezi prsty, dlaň – umělá kůže Clarino (umožňuje praní v pračce). Zesílení v oblasti ukazováčku a palce pro delší životnost.
Facebook