PILOTI • BOTY PRO VOLNÝ ČAS

Firmu Piloti založil v roce 1999 v USA Kevin A. Beard, který získal mnoho zkušeností ze svého působení ve vedení biomechanických teamů obuvnických firem Adidas, Reebok a K-Swiss a rozhodl se vyvinout ty nejpohodlnější boty pro řidiče na světě. To se mu úspěšně podařilo, navíc v několika produktových řadách určených pro široké spektrum řidičů od řady Professional pro profesionální závodníky, přes řadu Casual pro fanoušky motorsportu až po luxusní ručně šité společenské kožené boty v řadě Luxury! V roce 2012 se značka Piloti stala součástí společnosti Canadian Tire Corporation.

Všechny modely bot Piloti využívají pokročilé biomechanické technologie, především pak patentovanou „Roll Control“ kulatou patovou část, která díky své konstrukci nabízí velmi snadné naklánění bot mezi plynovým a brzdovým pedálem a zároveň zajišťuje výborné odpružení a filtruje vibrace, takže řidiče nebolí noha ani po dlouhé jízdě. Narozdíl od konkurenčních závodních a fashion bot nabízejí anatomicky tvarovanou vnitřní stélku s odpružením kolmé patové části a unikátní odpružení prstů „Toe Spring“, zabezpečující stejný komfort i při celodenní chůzi mimo automobil, kdy bota přesně kopíruje tvar patní kosti a podporuje střední část a boky chodidla. Samozřejmostí je pak zvýšená boční ochrana na pravé noze umožňující tzv. „heel and toe“ řazení, neboli společné šlapání na brzdový i plynový pedál. Boty Piloti jsou vyráběné z nejkvalitnéjších hladkých nebo semišových kůží a nabízí detaily inspirované historií motorsportu, jako například ikonickou podrážku se vzorem historických závodních pneumatik. Boty Piloti oceňují pro své bezkonkurenční pohodlí profesionální závodníci i automobiloví nadšenci a odborníci po celém světě.

  • Nejpohodlnější boty nejen pro řidiče: piloti.pdf

CASUAL

Závodní design a pohodlí pro každý den, to je řada Casual. Je perfektní pro každodenní řízení nebo běžnou chůzi a nabízí obdobné technologie, jako závodní řada Performance, tedy například patentovanou „Roll Control“ kulatou patovou část, která díky své konstrukci nabízí velmi snadné naklánění bot mezi plynovým a brzdovým pedálem a zároveň zajišťuje výborné odpružení a filtruje vibrace, takže řidiče nebolí noha ani po dlouhé jízdě. Zároveň boty narozdíl od konkurenčních fashion bot nabízejí anatomicky tvarovanou vnitřní stélku s odpružením kolmé patové části a unikátní odpružení prstů „Toe Spring“, zabezpečující stejný komfort i při celodenní chůzi mimo automobil, kdy bota přesně kopíruje tvar patní kosti a podporuje střední část a boky chodidla. Samozřejmostí je pak zvýšená boční ochrana na pravé noze umožňující tzv. „heel and toe“ řazení, neboli společné šlapání na brzdový i plynový pedál. Boty Piloti Casual jsou vyráběné z nejkvalitnéjších hladkých a semišových kůží a nabízí detaily inspirované historií motorsportu, jako například ikonickou podrážku se vzorem historických závodních pneumatik.

  • Spyder S1 – Nízké boty připomínající design závodních bot, vyrobené z kombinace semišové kůže a prodyšné síťoviny pro maximální komfort a pružnost. Zvýšená pryžová ochrana na pravé noze chrání před teplem, vibracemi a prodřením při rychlém řazení s nohou na brzdě i plynu zároveň. Boty Spyder S1 využívají pružné uchycení tkaniček, aby bylo možné snadno vyměnit barvu tkaniček dle preferovaného stylu.
  • Prototipo – Nízké boty připomínající design závodních bot, vyrobené ze semišové kůže. Pro lepší prodyšnost je vnitřní čalounění a jazyk boty vyroben ze síťoviny. Zvýšená pryžová ochrana na pravé noze chrání před teplem, vibracemi a prodřením při rychlém řazení s nohou na brzdě i plynu zároveň. Prototipo, to je ověřená klasika v nabídce, nejlepší bota pro řidiče.
  • Prototipo GT – Nízké boty připomínající design závodních bot, vyrobené z nejjemnější hladké kůže. Pro lepší prodyšnost je vnitřní čalounění a jazyk boty vyroben ze síťoviny. Zvýšená pryžová ochrana na pravé noze chrání před teplem, vibracemi a prodřením při rychlém řazení s nohou na brzdě i plynu zároveň. Prototipo GT jsou prémiovou verzí nejprodávanějšího modelu bot pro řidiče.

LUXURY

Exkluzivní styl, vysoký výkon, to je řada Luxury. Prémiová obuv tvořená italským designem, závodním duchem a patentovanými biomechanickými technologiemi, která je stejně pohodlná, jako stylová. Precizně ručně vyráběná v Itálii z nejjemnějších italských kůží, s noblesní koženou podrážkou kombinovanou s patentovanou „Roll Control“ kulatou patovou částí, která díky své konstrukci nabízí velmi snadné naklánění bot mezi plynovým a brzdovým pedálem a zároveň zajišťuje výborné odpružení a filtruje vibrace, takže řidiče nebolí noha ani po dlouhé jízdě. Narozdíl od konkurenčních fashion bot nabízejí anatomicky tvarovanou vnitřní stélku s odpružením kolmé patové části a unikátní odpružení prstů „Toe Spring“, zabezpečující stejný komfort i při celodenní chůzi mimo automobil, kdy bota přesně kopíruje tvar patní kosti a podporuje střední část a boky chodidla. Obuv v řadě Luxury poskytne nejen maximální výkon v autě, ale zanechá nejlepší dojem i při obchodním jednání v kanceláři.

  • Campione – Exkluzivní italský design a řemeslná zručnost. Luxusní vysoké společenské boty Campione ručně vyrobené v Itálii z nejjemnější ručně leštěné kůže v designu klasické polobotky jsou opatřeny unikátní verzí podrážky z pravé kůže v kombinaci s gumovým kulatým podpatkem Roll Control pro nadšené řidiče. Bota je doplněna o jemné designové detaily a vynikne stejně dobře na okruhu, jako v kanceláři.
  • Campione Suede – Exkluzivní italský design a řemeslná zručnost. Luxusní vysoké společenské boty Campione ručně vyrobené v Itálii z nejjemnější semišové kůže v designu klasické polobotky jsou opatřeny unikátní verzí podrážky z pravé kůže v kombinaci s gumovým kulatým podpatkem Roll Control pro nadšené řidiče. Bota je doplněna o jemné designové detaily a vynikne stejně dobře na okruhu, jako v kanceláři.
  • Mille – Kotníčkové boty Mille nabízí exkluzivní italský luxus. Jsou ručně vyrobené v Itálii z kombinace strukturované kůže a jemné semišové kůže, doplněné o jemné „závodní“ doplňky v podobě červeného šití. Boty jsou opatřeny unikátní verzí podrážky z pravé kůže v kombinaci s gumovým kulatým podpatkem Roll Control pro nadšené řidiče. Bota je doplněna o jemné designové detaily a vynikne stejně dobře na okruhu, jako v kanceláři.
  • Officina – Luxusní mokasíny Officina jsou ručně vyráběné v Itálii z měkké broušené kůže s dvojitým vrchním šitím a červeným proužkem. Klasický design využívá pro tento model speciálně navržené podrážky obšité kůží v závodním kontrastním barevném provedení s decentní patovou částí v tradičním designu vzorku historických pneumatik. Mokasíny Officina poskytují mimořádný komfort, pružnost a styl jak v autě, tak mimo něj.
  • Primo – Ohebné mokasíny Primo jsou navržené a ručně šité v Itálii z jemné semišové kůže, doplněné o pásek připomínající design závodních vrtaných pedálů. Boty jsou opatřeny unikátní verzí podrážky z pravé kůže v kombinaci s gumovým kulatým podpatkem Roll Control pro nadšené řidiče. Boty jsou doplněny o jemné designové detaily a poskytují mimořádný komfort, pružnost a styl jak v autě, tak mimo něj.
Facebook