PROFI STANY • SERVISNÍ NŮŽKOVÉ STANY

ico-canopiaServisní nůžkové stany PROFI se vyznačují nízkou váhou, velkou odolností a snadnou manipulací. Stany se skládají z oddělitelné jednodílné nůžkové konstrukce vyrobené z hliníkové slitiny. Složená konstrukce zabere minimum místa a rozložení stanu ve dvou lidech zabere několik sekund. V případě nouze zvládne rozložení stanu i jednotlivec. Všechny díly konstrukce je možné v případě poškození objednat jako náhradní díl. Střechy a plachtové díly jsou zhotovovány zakázkově na objednávku buď v jednobarevném provedení, nebo celoplošným potiskem technologií sublimačního tisku. Při výrobě je použito kvalitní polyesterové textilie s PVC zátěrem (320g/m2). Textilie je nepromokavá, odolná vůči povětrnostním vlivům a mechanickému namáhání, barevně stálá a odolná teplotám -30 až +70 °C.

Jednotlivé plachtové díly jsou navzájem spojeny pomocí kvalitních průmyslových suchých zipů. Boční díly jsou dodávány pouze na přání a to buď plné, nebo se zipem zajišťujícím funkci dveří, případně s oknem buď ve formě transparentní PVC fólie nebo PES síťoviny s krycí plachtou na suchý zip. K nůžkovým stanům je standardně dodáván vak na konstrukci a taška na stanové díly.

Stany jsou standardně dodávány v následujících barvách: červená, černá, modrá, zelená, bílá, světle-šedá a žlutá. Za příplatek jsou dodávány stany s celoplošným barevným potiskem.

Ke stanům důrazně doporučujeme přiobjednat volitelné závaží z litiny, které jednoduchým a rychlým způsobem zajistí stan bezpečně proti větru. I malý vítr totiž díky velkým plachtám dokáže se stanem výrazně hýbat.

Facebook