POWERSPRINT • KOMPONENTY PRO VÝROBU VÝFUKŮ

ico-powersprintPod privátní německou značkou Powersprint jsou nabízeny prvotřídní výfukové produkty pro motorsport, vyráběné z nerezové oceli AISI 304 (známé též pod označeními V2A, 1.4301 nebo X5CrNi 18-10).

Nabídka se koncentruje především na jednotlivé díly ke stavbě individuálních výfukových systémů a na opravy výfukových systémů v řadě Construct, obsahuje ale i závodní katalyzátory, výfukové svody, závodní a sportovní výfukové systémy, sportovní koncové tlumiče nebo jen dekorační koncovky výfuků. Profesionální montáž a údržbu výfuků umožňuje široká nabídka příslušenství. Výfukové díly v řadě Construct jsou nabízeny v mnoha průměrech od 32mm do 127mm. Síla stěny trubek je 1,5mm. Použité tlumiče jsou založené výhradně na absorpčním principu, což snižuje protitlak výfukových plynů a umožňuje maximální výkon. V řadě Construct jsou dále nabízené děrované absorpční trubky, výfukové trubky, kolena, redukce, spojky, křížení, rozbočení, svody, pružné díly, flexitrubky, příruby, tlumící vata, tlumící rohože, výfukové klapky, koncovky, tepelné izolace, atd.

img_powersprint-tlumice

Tlumiče Powersprint jsou ideální pro stavbu sportovních či závodních výfuků. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli a díky svému zpracování nabízí vynikající redukci šumu a sytý zvuk. V nabídce naleznete tlumiče v mnoha provedeních. Na výběr jsou tlumiče v kulatém či oválném provedení, jednoduché nebo dvojité, tlumiče různých délek nebo různých průměrů trubek.

img_powersprint-komponenty

Nabídka výfukových komponentů zahrnuje nerezové koncovky v rovném, esovitém nebo šikmém provedení, konusové redukční trubky o různém průměru a délce, sloužící pro změnu průměru výfukového potrubí, dále flexibilní výfukové potrubí, přechodky, 2 nebo 4-stupňové redukční trubky, spojovací výfukové trubky pro propojení dvou stejně velkých výfukových trubek, rozdvojky či výfuková kolena s různými zahnutími.

img_powersprint-klapky

Výfukové klapky jsou určeny pro redukci zvuku sportovních a závodních výfuků.  Výrobce Powersprint nabízí jak pneumatické, tak elektrické výfukové klapky.

img_powersprint-priruby

Široká nabídka produktů zahrnuje příruby, přírubové těsnění, výfukové spony, těsnící kroužky, kompenzátory či šroubovací spojky pro propojení dvou stejně velkých výfukových trubek. Všechny zmíněné produkty jsou k dispozici v mnoha průměrech pro různé aplikace.

img_powersprint-tesnicimaterial

Nabídka obsahuje tlumící rohož Powersprint, která je vyrobena z vysoce kvalitních vápeno-křemičitých vláken a vyznačuje se vysokou chemickou odolností a mechanickou pevností a tlumící vlnu Powersprint, vyrobenou z feritické korozivzdorné oceli. Tlumící rohož je k dispozici s tepelnou odolností do 550°C, 750°C nebo 1000°C a ve 2 velikostech: 1000mm x 500mm nebo 1000mm x 1000mm. Tlumící vlnu je možné pořídit v balení po 1, 2,5 nebo 5 kg s tepelnou odolností do 800°C nebo 1200°C.

Facebook