SILIKONOVÉ ZÁVODNÍ HADICE

ico-silikonovehadiceSilikonové hadice pro použití v motoru jsou ručně vyrobené z vysoce kvalitního vícevrstvého barevného silikonu. Silikonové hadice poskytují oproti gumovým hadicím delší životnost, menší ztráty tlaku a výrazně vyšší odolnost proti vysokým i nízkým teplotám a extrémním tlakům a jsou využívány na všech úrovních motorsportu od performance úprav přes WRC až po Formuli 1.

Hadice jsou dostupné buď jako připravené kity pro konkrétní model vozu a motoru jako přímá náhrada originálních hadic a to především pro rozvody chladící kapaliny a připojení chladičů a rozvody sání vzduchu a nebo jako samostatné univerzální komponenty pro individuální potřeby, zahrnující rovné hadice, kolena, redukce průměrů, vyboulené spojky, odbočky a hliníkové nebo carbonové spojovací díly. Nabízíme značky MISHIMOTO, SAMCO a další.

.

img_hadice-samco

Výrobce Samco nabízí široký sortiment produktů, který zahrnuje kompletní sady hadic pro jednotlivé typy automobilů, určeny pro turbo nebo pro okruh s chladicí kapalinou, a také jednotlivé komponenty – rovné nebo flexibilní hadice k dispozici o mnoha průměrech, kolena s různými zahnutími, spojky, redukce, podtlakové hadice či opravné pásky hadic.

img_hadice-mishimoto

Silikonové hadice Mishimoto slouží k přímé výměně za originální gumové hadice. Hadice jsou vyrobeny z 2-vrstvého materiálu, který kombinuje vysoce kvalitní silikon a tepelně-odolná vlákna. Tato kombinace zajišťuje efektivní chladící účinek, vyšší odolnost vůči tlaku a delší životnost. Nabídka zahrnuje různá barevná provedení hadic (černá, červená, modrá).

Facebook