HYDRAULICKÉ RUČNÍ BRZDY

ico-rucnibrzdyVysoce kvalitní páky i kompletní sestavy hydraulických ručních brzd pro rally a driftování nabízíme od firem OBP, AP-RACING, RALLIART, atd.

Hydraulické brzdy vyžadují menší tlak na úplné zablokování zadních kol a lze je do brzdového okruhu začlenit i se zachováním původní lankové páky. Páky osazené zajišťovací páčkou lze použít jako parkovací brzdu. Páky jsou dostupné v různých délkách a vyrábí se buď z odlehčené oceli, karbonu nebo frézované z leteckého duralu. Brzdy jsou dostupné v provedení s jedním nebo dvěma brzdovými válci (případně s jedním duálním) pro zachování nezávislých X okruhů.

Vhodným doplňkem hydraulických ručních brzd jsou ventily pro nastavení omezení brzdného účinku zadní nápravy. Ventily jsou buď plynule šroubovací, nebo pákové polohovací.

  • ico_pdfHydraulické ruční brzdy AP RACING: ceny na dotaz …
  • Hydraulické ruční brzdy a pedálové sady OBP: obp.pdf
  • Hydraulické ruční brzdy RALLIART: ceny na dotaz …

img_rucnibrzdy-ap

Anglická firma AP Racing je významný světový výrobce brzdových systémů. Ve své široké nabídce produktů disponuje také hydraulickými ručními brzdami, které jsou určeny především pro rallyové vozy. Velkou devízou těchto ručních brzd je jejich nízká hmotnost, vysoká kvalita a příznivá cena.

img_rucnibrzdy-obp

Firma OBP nabízí širokou škálu hydraulických ručních brzd dostupných v mnoha provedeních. Všechny použité komponenty se vyznačují dobrou rovnováhou mezi hmotností, pevností, odolností proti opotřebení a přizpůsobivostí. V nabídce naleznete krátké nebo dlouhé hydraulické ruční brzdy s brzdovým válcem nebo bez něj, s aretací nebo bez aretace.

img_rucnibrzdy-ralliart

Hydraulické ruční brzdy Ralliart jsou speciálně navrženy pro vozy Mitsubishi Lancer Evolution a R4 a nahrazují standardní ruční brzdy. Jedná se o velmi precizní, osvědčené, spolehlivé a funkční ruční brzdy za použití vysoce kvalitních komponentů.

Facebook