KOMPLETNÍ PEDÁLOVÉ SADY

ico-pedalovesadyŠiroká nabídka pedálových sad od firem OBP, TILTON a AP-RACING od nejjednodušších základních variant až po plně vybavené sady plné příslušenství jako nádobky, ovládací lanka, vahadla, brzdové válce apod.

Pedály jsou nabízené buď ve variantě montované na podlahu, nebo se závěsnou montáží. Pedálové sady montované na podlahu umožňují posunutí pozice řidiče více dozadu pro lepší rozložení hmotnosti a je možné je osadit brzdovými válci směrem k řidiči nebo směrem od řidiče.

Pedálové sady jsou vyrobeny z odlehčené oceli nebo z frézovaného leteckého duralu. Kompletní váha pedálové sady se třemi pedály se pohybuje okolo 2,5kg. Pedály jsou nastavitelné do výšky i v náklonu. Brzdový pedál je osazen nastavitelným vahadlem pro precizní nastavení brzdového poměru mezi přední a zadní nápravou.

  • ico_pdfPedálové sady AP RACING: ceny na dotaz …
  • Hydraulické ruční brzdy a pedálové sady OBP: obp.pdf
  • Pedálové sady TILTON: ceny na dotaz …

img_pedalovesady-ap

Anglická firma AP Racing je významný světový výrobce automobilových komponentů. V široké nabídce produktů AP Racing zaujímají podíl také pedálové sady, které z hlediska ovladatelnosti a vynikajícího pocitu řidiče na pedálech představují významný krok vpřed. Všechny pedálové sady jsou navíc velmi lehké, flexibilní, ergonomické a dostupné v 1, 2 nebo 3- pedálové variantě montované jak na podlahu, tak také se závěsnou montáží. Kompletní nabídku a přehled pedálových sad AP Racing můžete nalézt v PDF katalogu, který je zde ke stažení.

img_pedalovesady-obp

Anglický výrobce OBP nabízí širokou škálu pedálů a pedálových sad dostupných v mnoha provedeních. Všechny použité komponenty se vyznačují dobrou rovnováhou mezi hmotností, pevností, odolností proti opotřebení a přizpůsobivostí. V nabídce naleznete pedálové sady od nejjednodušších základních variant až po plně vybavené sady plné příslušenství jako nádobky, ovládací lanka, vahadla, brzdové válce apod. Pedály jsou k dispozici v 1, 2 nebo 3- pedálové variantě s montáží na podlahu nebo s možností závěsné montáže. Kompletní nabídku a přehled pedálových sad OBP můžete nalézt v PDF katalogu, který je zde ke stažení.

img_pedalovesady-tilton

Americký výrobce Tilton se zabývá výrobou automobilových komponentů, které jsou primárně určeny pro závodní použití a performance. Výrobky Tilton je tak možno spatřit v kterémkoliv závodním odvětví. Ve své široké nabídce produktů mají zastoupení také pedálové sady, které jsou k dispozici ve 2 nebo 3- pedálové variantě s montáží buďto na podlahu nebo s možností závěsné montáže.

  • Řada 600 – vynikající volba v poměru cena/výkon, nastavitelné pedály, hliníkové nebo ocelové provedení, protiskluzový povrch
  • Řada 900 – nejnovější technologie, maximální účinnost, výjimečná odezva, opakované brzdění, nastavitelné pedály, hliníkové provedení, protiskluzový povrch

Kompletní nabídku a přehled pedálových sad Tilton můžete nalézt v PDF katalogu, který je zde ke stažení.

Facebook